Zamknij

Sklep internetowy e-galeco.pl nie prowadzi sprzedaży elementów długich tj. rynny, rury, maskownice. Oferta sklepu obejmuje wyłącznie kształtki. W sprawie zamówienia elementów długich prosimy o kontakt z Biurami Handlowymi Galeco.

Galeco Assistance

Galeco Assistance to zabezpieczenie interesów i bezpieczeństwa naszych Partnerów rynkowych.

Galeco Assistance to możliwość dodatkowego zamówienia produktu w cenie detalicznej i jego błyskawiczna dostawa do klienta indywidualnego lub składu.

Galeco Assistance to oszczędność czasu Dekarza i Inwestora.

Galeco Assistance to komfort pracy hurtowni budowlanej i eliminacja negatywnych konsekwencji pomyłek, wynikających z niekompletności pierwotnego zamówienia.

 

Szanowni Klienci,

Niejednokrotnie miewamy do czynienia z sytuacją, gdy na placu budowy zabraknie kształtki. Tradycyjna ścieżka to wizyta inwestora lub wykonawcy w składzie budowlanym, który sprzedał system, co generuje dodatkowy czas i koszty. Jeśli elementu nie ma na stanie magazynowym, konieczny jest kontakt z producentem i czekanie na kolejną dostawę lub wizyta w jednym z Biur Handlowych Galeco. To znów wymaga dodatkowego nakładu pracy oraz kosztów. W konsekwencji nieznacznego niedopatrzenia w zamówieniu, kilka osób musi wykonać szereg operacji. Dodatkowo Wykonawca nie może zakończyć pracy, tracąc cenny czas, a co za tym idzie - pieniądze.

Galeco w swojej strategii marketingowej opracowało rozwiązanie tego problemu. Każdorazowo w przypadku braku kilku elementów, inwestor może zamówić kształtkę bezpośrednio w naszym sklepie www.e-galeco.pl. W ciągu 24 godzin brakujący element zostanie dostarczony kurierem we wskazane miejsce.

Z szacunku i lojalności wobec hurtowni budowlanych, wynikających z bieżącej współpracy, zależy nam na podkreśleniu faktu, że zakupy te należy traktować wyłącznie jako uzupełnienie brakujących elementów, stąd maksymalna kwota zamówienia nie może przekroczyć 475 zł brutto, a w ofercie Sklepu znajdują się wyłącznie kształtki. Galeco Assistance, jak sama nazwa wskazuje, ma stanowić zabezpieczenie na wypadek awaryjnej sytuacji na placu budowy i zgodnie z takimi założeniami został skonstruowany cały program.

Z drugiej strony ufam, że Galeco pozyskuje dodatkowy argument wyróżniający nas na tle konkurentów. Zatem jeśli w obliczeniach zapotrzebowania materiałowego pojawi się błąd, a na jego skutek niedobór produktu, Galeco Assistance pomoże zminimalizować negatywne następstwa tej pomyłki. Naturalnie klient wciąż może zdecydować się na dotychczasowy sposób zaopatrywania.

Korzyści:

1) Skład budowlany może zapewnić inwestora, że wybór Galeco to nie tylko korzyści wynikające z jakości rozwiązania, ale też komfort na wypadek potrzeby uzupełnienia systemu. Dodatkowo Galeco zobowiązuje się do organizacji drobnych dostaw, generujących niewielki obrót przy dużym wkładzie pracy.

2) Wykonawca zyskuje czas jaki poświęca na realizację zlecenia. Nie ma ryzyka długiego oczekiwania na dostawę kształtki tradycyjną drogą, zatem można zamknąć inwestycję w planowanym terminie i rozpocząć kolejną.

3) Inwestor otrzymuje gwarancję błyskawicznej realizacji swojego zamówienia.

Żywię nadzieję, że opracowane przez nas rozwiązanie przyczyni się do Państwa zadowolenia z wyboru Galeco jako partnera w zakresie systemów rynnowych.

Z uśmiechem na deszcz,
Krzysztof Piwowar
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

 

_________________

* Szczegóły w Regulaminie  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl