Zamknij

Sklep internetowy e-galeco.pl nie prowadzi sprzedaży elementów długich tj. rynny, rury, maskownice. Oferta sklepu obejmuje wyłącznie kształtki. W sprawie zamówienia elementów długich prosimy o kontakt z Biurami Handlowymi Galeco.

Dostępność produktów

W przypadku niedostępności całości lub części Towarów objętych Zamówieniem w magazynie uniemożliwiającej realizację Zamówienia w czasie przewidzianym w punkcie 5.3 Regulaminu, Klient jest informowany o stanie Zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji. Klient ma następujące możliwości:

a.) częściowa realizacja - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie Zamówienia dotyczącego wyłącznie dostępnych Towarów, Sklep zostaje zwolniony z obowiązku realizacji Zamówienia na Towary niedostępne,

b.) anulowanie całości Zamówienia - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zwolnienie Sklepu z obowiązku realizacji Zamówienia.

Jeśli Klient dokonał zapłaty za Towar - Sklep zwróci należność w ciągu 14 dni od anulowania części lub całości Zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl