Zamknij

Sklep internetowy e-galeco.pl nie prowadzi sprzedaży elementów długich tj. rynny, rury, maskownice. Oferta sklepu obejmuje wyłącznie kształtki. W sprawie zamówienia elementów długich prosimy o kontakt z Biurami Handlowymi Galeco.

Informacje o firmie

Galeco to bogata oferta innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów rynnowych i dekoracyjnych wykończeń okapów. Połączenie najnowszych technologii produkcji i nowoczesnych rozwiązań z niepowtarzalną estetyką sprawiło, że nasza marka stała się synonimem jakości i trwałości. Obecnie znajdujemy się w czołówce producentów systemów rynnowych, a nasze produkty, wykonane z PVC i STALI, cieszą się uznaniem na rynkach europejskich. Galeco to nowoczesne i opatentowane technologie nowej generacji i gwarancja trafnego wyboru. Więcej na: www.galeco.pl

Sklep internetowy, działający pod adresem www.e-galeco.pl , jest własnością i prowadzony jest przez GALECO Sp. z o.o., podmiot wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000102185, z siedzibą 32-083 Balice, ul. Uśmiechu 1, zarejestrowanego podatnika podatku od Towarów i usług (VAT) pod numerem identyfikacji podatkowej NIP: 679-25-94-371, Regon: 357106118.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl